Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2022 08:53
Кількість переглядів: 110

23 серпня – День Державного Прапора України!

Сьогодні по всій країні відзначають День Державного Прапора України. В усіх містах і селах піднімаються національні знамена. Це наш історичний дух, це наша гордість, слава і велич нації.

Під нашим прапором ми мусимо жити і працювати так, щоб нащадки пишалися перемогами та успіхами своїх батьків та дідів, щоб світ знав могутню, процвітаючу державу – Україну.

З любов’ю до України, з повагою до минулого нашого народу, ми шануємо символ вільної, демократичної України, сильної й незалежної держави – синьо-жовтий стяг. Під час історичних звершень він ставав символом боротьби за національні та соціальні права. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.

Сьогодні під цим прапором йдуть у бій захисники нашої Вітчизни.

У складний і тривожний час запеклих боїв з ворогом, що вдерся на святу українську землю, День Державного прапора набуває змісту особливої сили. Це один із символів, з яким ми відстоюємо свою свободу і незалежність, демократію та європейські цінності, це знак патріотизму і гордості за нашу країну. Це палке бажання кожного з нас, щоб під блакитним небом колосилися поля золотої пшениці, діти навчалися любити і берегти свою Батьківщину, дорослі працювали заради її процвітання, а сонце миру осявало всі наші діяння.

Впевнений, що так і буде.

Слава Україні!

І разом – до перемоги!

 

 

З повагою                                                                                                

Голова районної ради                                                        Віктор Хиць


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора