ЗУСТРІЧ З ПИСЬМЕННИЦЕЮ, АВТОРКОЮ РОМАНІВ ПРО ВІЙНУ ТА ВОЛОНТЕРКОЮ ЛЮДМИЛОЮ ОХРІМЕНКО

Дата: 23.08.2022 09:53

В рамках проєкту #Територія_майстерності у Володимирській публічній бібліотеці відбулася зустріч з #успішним_представноком_професії - письменницею, авторкою романів про війну та волонтеркою Людмилою Охріменко. До заходу долучились  представники Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.

Пані Людмила писати почала ще у дитинстві, але вважала свою творчість аматорством, займалась бізнесом, створила декілька успішних компаній, багато років пропрацювала на державній службі. З 2014 року займається волонтерською діяльністю, на тепер віддає прибуток від продажу книжок на допомогу ЗСУ.

На даний час  видано 6 книжок авторства Людмили Охріменко. Під час зустрічі відбулась презентація роману «Оскар», який названий найкращим романом на воєнну тематику членами журі міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2021».

Дякуємо авторці за теплу зустріч , цікаве спілкування та щирі і позитивні емоції!