ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 24.08.2022 07:20

Шановні жителі Володимирського району!

Від щирого серця вітаю Вас із національним святом - Днем Незалежності України!

Чергову річницю незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!

Незалежність стала надбанням довгого й тернистого шляху, який пройшов наш народ до самоутвердження, до здобуття свого права на свободу. Вона визначила майбутнє держави й українців як європейської нації, відкрила широкі можливості для духовного розвитку, економічного зростання й добробуту кожного громадянина.

Це не просто день народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Ми не здамося! Не опустимо рук! Нас не залякати! Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди!

Сьогодні, ми не можемо не згадати наших захисників, наших земляків, що загинули обороняючи рідну землю. Вічна їм пам'ять! Герої Не Вмирають!

ВІРТЕ В УКРАЇНУ!

ВІРТЕ В ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!

ПЕРЕМОГА БУДЕ ЗА НАМИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

слава нації