Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Заготівля дарів волинських лісів збагатила бюджет на 4,6 мільйона гривень податків

Дата: 01.09.2022 10:12
Кількість переглядів: 401

Нинішній ягідно-грибний сезон на Волині – досить успішний з точки зору сплати податків. За останніми даними в області до бюджетів усіх рівнів від заготівлі з комерційною метою дикорослої продукції сплачено 4,6 мільйона гривень податкових платежів, - інформує Головне управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, завдяки відповідальності представників заготівельного бізнесу на Волині до бюджету надійшло понад 2,9 мільйона гривень ренти за спецвикористання лісових ресурсів, майже 1,6 мільйона гривень ПДФО та 0,1 мільйона гривень військового збору.

«Фінансове забезпечення держави в умовах воєнного стану – сфера спільної відповідальності податкової служби та платників. Тому всі господарюючі суб’єкти, які працюють з метою одержання прибутку, зобов’язані  виконувати вимоги закону. Ресурси волинського лісу щороку дозволяють залучити до бюджетів усіх рівнів додаткові надходження. В організацію сезону заготівлі 2022-го року свої корективи внесли загрози зі сторони сусідньої країни. Тим не менше, залучено вагому суму податкових надходжень» , - наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

З огляду на воєнний стан заготівля дарів лісу нині відбувається лише на визначених територіях трьох районів Волині. Зокрема, мешканці громад Камінь-Каширського, Ковельського та  Луцького районів мають можливість долучитися до збору ягід і грибів для заготівельників – підприємців та юридичних осіб.

Довідково: за останніми даними  в області заготівельникам виписано лісових квитків на 1409 тон ягід та грибів. У переліку дикорослої продукції, яку щороку заготовляють представники бізнесу на Волині з комерційною метою – чорниця, ожина, гриби, лікарські рослини тощо.

Сектор  інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора