ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ ВІКТОРА ХИЦЯ З ДНЕМ АДМІНІСТРАТОРА ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Дата: 06.09.2022 09:30

6 вересня відзначається нове професійне свято - День адміністратора центрів надання адміністративних послуг.

Шановні адміністратори центрів надання адміністративних послуг Володимирського району, вітаю вас із професійним святом!

Прийміть щиру вдячність за сумлінну роботу та високий професійний рівень.

Фахівці цієї справи постійно вдосконалюють систему надання адміністративних послуг, скорочують терміни та спрощують процедуру їх надання, переводять окремі послуги в електронний формат. У цей святковий день ЦНАП живе своїм звичним життям. Так само, як і щодня, відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги.

Шановні працівники ЦНАП! Прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні фахових обов'язків.

Бажаю всім натхнення у праці на благо нашого району, добробуту, безупинного руху до успіхів, оптимізму, нових здобутків та мирного неба над головою!

З повагою

Голова районної ради                                                                 Віктор Хиць