Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Сума залучених громадами Волині податкових надходжень наближається до 5 мільярдів гривень

Дата: 08.09.2022 10:28
Кількість переглядів: 398

Громади Волині за підсумками січня-серпня 2022 року отримали у розпорядження 4 мільярди 997 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 30,6 відсотка більше проти аналогічних показників торік.

Внесок волинських платників податків до місцевих бюджетів на 1 мільярд 170 мільйонів гривень перевищує показники такого ж періоду 2021 року.

«Тобто, в умовах воєнного стану громади стабільно отримують кошти для виконання передбачених розписами видатків, із вагомим приростом до фактичних надходжень минулого року. Безумовно, що органи місцевого самоврядування сьогодні потребують чимало коштів для вирішення соціальних питань, підтримки діяльності інфраструктурних об’єктів і фінансування оборонних заходів. Динаміка  отриманих громадами надходжень переконує, що бізнес, сплачуючи податки, залишається надійним і прогнозованим партнером держави», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що податкова служба максимально орієнтована на запити платників щодо покращення податкового супроводу. Зокрема, більшість платників податків користуються можливістю дистанційного спілкування з ДПС за посередництвом Електронного кабінету.

Фінансово підтримати країну можуть громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали активи за доходи, з яких не сплачено податки, - нагадують у податковій службі. Зокрема, до 1 березня 2023 року кожен, хто раніше отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону гарячої лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

Сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора