Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

НАДАННЯ ГРАНТІВ ДЛЯ СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

Дата: 15.09.2022 15:46
Кількість переглядів: 391

15.09.2022 року в приміщенні Володимир-Волинської  міськрайонної філії  Волинського обласного центру зайнятості відбувсязахід на тему: «Надання грантів для створення або розвитку бізнесу».

Програма мікрогрантів є однією з програм, яка діє в рамках урядової програми «Є робота». Ця програма передбачає отримання громадянами України грантів на створення та розвиток бізнесу. Іншими слова гранти - це великі можливості. Можливості прийняти рішення стати підприємцем та займатися улюбленою справою: відкрити кав’ярню чи то пекарню, створити спортзал, ветеринарну клініку чи дитячий садок, швейну чи взуттєву майстерню. Отримувачами таких грантів можуть бути як фізичні особи, так і фізичні особи-підприємці та юридичні особи.

Під час проведення заходу провідний юрисконсульт та начальник відділу активної підтримки безробітних ознайомили учасників з можливостями започаткування підприємницької діяльності та отримання мікрогрантів для ведення бізнесу. Також були надані роз’яснення щодо подання заявок для отримання гранту та правильності заповнення бізнес-плану.

Запрошений на захід керуючий філії АТ «Ощадбанк» Олег Козак розповів про умови оформлення мікрогранту та надав вичерпні відповіді на запитання учасників.

Детальну інформацію щодо можливості отримання мікрогранту на розвиток власного бізнесу можна отримати за адресою : м.Володимир, вул.Коперніка, 5, Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, тел. 3-50-64.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора