ВІДЗНАЧИЛИ РЯТІВНИКІВ З НАГОДИ ПРИЙДЕШНЬОГО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата: 16.09.2022 16:10

16 вересня голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач привітали з прийдешнім професійним святом людей мужньої та надзвичайно важливої професії – працівників служби цивільного захисту населення, яких усі заслужено називають рятівниками.

Грамотою голови ОДА відзначено водія 7 ДПРЧ Олександра Гуля.

Відзнаки районної влади району отримали 3 працівники державного пожежно - рятувального загону: капітан служби цивільного захисту, начальник караулу Віктор Соложук, старші прапорщики ЦЗ, командири відділень Анатолій Сачук та В’ячеслав Левчук, прапорщики ЦЗ - водій Валерій Недбайло та командир відділення Андрій Швайковський.

Подяку за злагоджену і ефективну роботу усього колективу рятівників керівники району висловили начальникові Володимир-Волинського РУ ГУ ДСНС України у Волинській області В’ячеславу Процюку.