ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ

Дата: 18.09.2022 07:03

Шановні працівники лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Ліс – наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання нашого національного скарбу – обов’язок не лише лісників, а й громадськості, кожного мешканця нашої рідної України.

Лісу потрібний мудрий і дбайливий господар.

Сьогодні, як ніколи, важливо примножувати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства.

Велике спасибі Вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну працю і самовідданість.

Щиро бажаю вам, нових успіхів у праці, віри і наполегливості у досягненні поставленої мети, міцного здоров’я, родинного щастя, миру та достатку.

Нехай завжди вас супроводжує оптимізм, невичерпна творча енергія та наснага у справі процвітання лісової галузі!

З повагою

Голова Володимирської районної ради                                                           Віктор Хиць