Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ (ДЕНЬ РЯТІВНИКА)

Дата: 17.09.2022 07:03
Кількість переглядів: 465

ШАНОВНІ РЯТІВНИКИ!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня працівників цивільного захисту України (Дня рятівника).

Це свято об'єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від різних стихій.

Справа, яку ви робите, безумовно, одна з найнебезпечніших. Адже це і робота в екстремальних ситуаціях, і ризик для життя, і величезна відповідальність за інших людей.

Вдячні вам за те, що ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Бажаємо вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та якнайбільше життєвих благ, душевного спокою у родинах і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках.

Нехай Божа Матір завжди буде вашою покровителькою і захисницею, вірною помічницею у професійній діяльності та оберегом на життєвому шляху.

З повагою

Голова Володимирської районної ради                                                                                   Віктор Хиць

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора