17 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ВИНАХІДНИКА І РАЦІОНАЛІЗАТОРА УКРАЇНИ

Дата: 16.09.2023 07:30

Щорічно, в третю суботу вересня в Україні відзначають професійне свято - День винахідника і раціоналізатора, відповідно до Указу Президента № 443/94 від 16 серпня 1994 року.

В честь Дня винахідника і раціоналізатора щиро вітаю наших науковців – творців інтелектуальної власності, які присвячують своє життя невпинному пошуку нового та прогресивного, а також осіб, які сприяють винахідницькій діяльності!

Хочу подякувати тим людям, завдяки яким на світ з’являються нові машини і досконала техніка, покликані поліпшити життя людини, завдяки яким, прогрес не стоїть на місці!

Сердечно бажаю міцного здоров’я, щастя, достатку Вам і Вашим родинам, невичерпної життєвої енергії, нових ідей та творчого натхнення!

З повагою

Голова районної ради                                                                           Віктор Хиць