Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

МІКРОГРАНТИ ВІД УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «єРОБОТА»

Дата: 22.09.2022 15:11
Кількість переглядів: 373

Для фінансової допомоги власникам малого бізнесу, які постраждали через війну в Україні, Міністерство економіки України запровадило гранти на порталі Дія. Для тих, хто має бізнес-ідею та задумується над тим, щоб розпочати власну справу або вже успішно провадить підприємницьку діяльність у липні стартувала нова послуга - мікрогранти від урядової програми «єРобота». Ця послуга дає можливість отримати фінансову допомогу та створити нові робочі місця.

Сьогодні 22 вересня  директор Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  Наталія Уколова провела робочу зустріч з головою Зимненської сільської ради В’ячеславом Католиком, старостами шести старостинських округів,зацікавленими мешканцями громади.

У ході зустрічі директор  ознайомила учасників з можливостями отримання мікрогрантів для ведення бізнесу. Інформувала й про те, що потрібно зробити, які документи подати для отримання мікрогранту та як відбувається процедура відбору.

Проведення подібних заходів сприяє підвищенню рівня поінформованості мешканців громади щодо шляхів та можливостей започаткування та ведення бізнесу у сучасних умовах.

Детальну інформацію щодо можливості отримання мікрогранту на розвиток власного бізнесу можна отримати за адресою : м.Володимир, вул. Коперника, 5, Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, тел. 3-50-64.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора