Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

МІКРОГРАНТИ ВІД УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «єРОБОТА»

Дата: 23.09.2022 14:45
Кількість переглядів: 355

Сьогодні директор  Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Уколова відвідала Оваднівську ОТГ в рамках інформаційної кампанії щодо державної програми надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. В заході взяли участь голова сільської ради Сергій Панасевич, старости старостинських округів, підприємці та зацікавлені жителі громади.

Допомога та стимулювання розвитку бізнесу наразі є вкрай важливими, адже це неабияка підтримка економічного фронту країни та людей, які залишилися без роботи. Під час воєнного стану запроваджено чимало урядових ініціатив, які передбачають підтримку підприємництва та створення сприятливого бізнес-середовища. Однією з таких програм є нова послуга – мікрогранти від урядової програми «єРобота», яка дає можливість отримати фінансову допомогу та створити нові робочі місця.

Під час зустрічі було надано роз’яснення  про порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, ознайомили з умовами програми мікрогрантів,  а також як правильно оформити і подати заявку та бізнес-план.

Детальну інформацію щодо можливості отримання мікрогранту на розвиток власного бізнесу можна отримати за адресою: м. Володимир, вул. Коперника, 5, Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, тел. 3-50-64.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора