Вітання з нагоди Дня машинобудівника

Дата: 25.09.2022 10:17

Шановні працівники машинобудівної галузі!

Вітаємо вас із професійним святом - Днем машинобудівника. Дякуємо кожному з вас за таку важливу і необхідну в нашому житті працю! Без машинобудування не обійтися ні на землі, ні в повітрі, ні на воді, ні під водою. А особливо актуальними ваші знання, уміння, досвід і талант є під час війни, адже потреба у вдосконаленні армійської техніки ставить перед вами усе нові виклики, з якими ви успішно справляєтесь.

З нагоди свята бажаємо вам процвітання, душевного комфорту і мирного неба. Зичимо неймовірних сил, геніальних ідей, раціонального використання будь-яких ресурсів, злагодженої роботи і грандіозних успіхів! Нехай робота буде в радість та стане вагомим внеском у нашу спільну перемогу над ворогом!

Голова районної ради Віктор Хиць

Начальник РВА Юрій Лобач