Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ПЕРША ПРОБЛЕМА, ЯКА ВИНИКАЄ У ВИПУСКНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ – ЯК ЗНАЙТИ РОБОТУ

Дата: 26.09.2022 08:58
Кількість переглядів: 99

 

Перша проблема, яка виникає у випускників навчальних закладів – як знайти роботу. Багато роботодавців надають перевагу працівникам уже з досвідом, тому знайти роботу випускнику дуже важко. Саме цю проблему обговорювали фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості зі студентами Оваднівського ТВСВ Володимир-Волинського ЦПО. Захід проходив у форматі діяльності Центру професійного становлення «Крок до успіху», який продовжив свою діяльність із початком навчального року.

Учасники  заходу отримали інформацію про стан та перспективи розвитку ринку праці, ознайомились з інформацією про підприємства міста та району,  актуальними вакансіями. Їх поінформували про послуги, які надає служба зайнятості студентській молоді та випускникам навчальних закладів.

Разом з фахівцем з профорієнтації присутні намагалися визначити переваги та недоліки молодих спеціалістів в плані професійної компетенції. Учасники семінару розглядали й аналізували складові вдалого резюме, а також моделювали ситуацію співбесіди з роботодавцем. При виконанні відповідних вправ присутні мали можливість оцінити власні позитивні професійні риси, охарактеризувати ті труднощі, які вони бачать на шляху свого працевлаштування та способи їх подолання.

Заходи такого плану орієнтують молодь на активну позицію на ринку праці, допомагають скласти стратегію досягнення професійних цілей.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора