Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Лісові ресурси Волині поповнили бюджет на 65 мільйонів гривень ренти

Дата: 29.09.2022 09:17
Кількість переглядів: 379

Упродовж січня-серпня 2022 року господарюючі суб’єкти Волині за спеціальне використання лісів сплатили 64,7 мільйона гривень рентної плати.

Зокрема, до загального фонду надійшло 52,9 мільйона гривень, а до спецфонду – 11,8  мільйона гривень рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів.

«Волинські ліси – це унікальний природний ресурс. Лише за умови його дбайливого використання, насамперед при здійсненні господарської діяльності, можна сподіватися на своєчасне відновлення можливостей для лісозаготівлі в майбутньому. Тому податківці ретельно аналізують діяльність представників бізнесу, які використовують ліси з комерційною метою. Своєчасність сплати ренти – один із пунктів для комплексного моніторингу та аналізу податкової дисципліни таких господарюючих суб’єктів», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують:  інформація про здійснення підприємницької діяльності з порушеннями вимог закону, зокрема у сфері лісозаготівлі, завжди опрацьовується уважно.

Нагадаємо, що громадянам, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без держреєстрації та сплати податків, держава запропонувала скористатися правом на податкову амністію. Подання одноразової добровільної декларації – це пропонований державою спосіб цивілізованої легалізації активів, які набуті за доходи без сплати податків.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати декларацію, згодом - сплатити передбачений спеціальний збір.

Про те, як це зробити правильно - детальна інформація у банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора