1 ЖОВТНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА

Дата: 01.10.2022 06:56

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, заснований Генеральною Асамблеєю ООН в 1990 році, а в Україні - День ветерана.

У цей день приєднуюсь до привітань на адресу тих людей, за плечима яких багаторічна і старанна праця, вірна служба, заслуги і досвід, який необхідний всім нам.

Ви пройшли крізь жахи тоталітаризму, голодоморів, війни та репресій, але зуміли вистояти і пронести через життя найкращі духовні якості покоління – честь, гідність, вихованість, толерантність.

Безмежна вдячність вам, дорогі представники старшого покоління, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.

Зі святом Вас! Бажаю вам міцного здоров’я, миру та добра, радості та довголіття. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

З повагою

Голова районної ради                                                                             Віктор Хиць