2 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2022 07:19

Шановні освітяни!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Професія вчителя, наставника – це наполеглива, чесна, натхненна праця, яка обрана за покликом серця, та яка збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям і людяністю.

Ваші серця, шановні вчителі, завжди наповнені співчуттям, добротою і розумінням.

Ви виховуєте в юних мешканцях нашого району високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до рідного краю.

Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити Батьківщину.

Тож у цей день висловлюю вам глибоку повагу та щиру вдячність за добросовісне служіння обраній справі, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Бажаю щастя і здоров’я, миру та добра, успіхів і творчого натхнення, гарних результатів своєї праці та вдячних учнів!

З повагою

Голова районної ради                                                                                   Віктор Хиць