2 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Дата: 01.10.2022 07:22

Шановні бійці територіальної оборони!

Враховуючи важливість територіальної оборони у забезпеченні обороноздатності та територіальної цілісності України та з метою подальшого розвитку сучасних військових традицій, Глава держави запровадив День територіальної оборони України, який відзначається щороку в першу неділю жовтня.

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем територіальної оборони України.

Сьогодні територіальна оборона України є невід’ємною частиною сил оборони держави і національного спротиву. Це сила, що присутня у кожній громаді та на яку розраховує країна, тому ваші патріотизм і підготовленість є надійною та гарантованою допомогою у захисті держави від російської агресії.

Своїми ратними подвигами, ви завойовуєте мир для прийдешніх поколінь, даруєте нам мирне життя, безхмарне небо над головою.

Висловлюю вам глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я миру і щасливого майбутнього.

Від усього серця зичу Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, родинного затишку та мирного неба над головою.

Хай береже Вас Господь Бог!

Слава Україні!

Разом переможемо!

З повагою

Голова районної ради                                                                                     Віктор Хиць