Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

МІКРОГРАНТИ ВІД УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «єРОБОТА»

Дата: 30.09.2022 23:48
Кількість переглядів: 376

 

Сьогодні 30 вересня  директор Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості  Наталія Уколова провела робочу зустріч з головою Устилузької міської ради Віктором Поліщуком, старостами семи старостинських округів, зацікавленими мешканцями громади. Для тих, хто має бізнес-ідею та задумується над тим, щоб розпочати власну справу або вже успішно провадить підприємницьку діяльність у липні стартувала нова послуга - мікрогранти від урядової програми «єРобота». Ця послуга дає можливість отримати фінансову допомогу та створити нові робочі місця.

У ході зустрічі директор  ознайомила учасників з можливостями отримання мікрогрантів для ведення бізнесу. Інформувала й про те, що потрібно зробити, які документи подати для отримання мікрогранту та як відбувається процедура відбору.

Детальну інформацію щодо можливості отримання мікрогранту на розвиток власного бізнесу можна отримати за адресою : м.Володимир, вул. Коперника, 5, Володимир-Волинська міськрайонна філія Волинського обласного центру зайнятості, тел. 3-50-64« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора