УСТИЛУГ - ВІДБУВСЯ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Дата: 30.09.2022 23:53

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Ірина Єфімчук провела для учнів 9 класу Устилузького ліцею  профорієнтаційний захід.

Спілкувались про вибір професії, його мотиви та професійну самореалізацію як життєвий процес. Також старшокласників  ознайомили з формулою вибору професії, перспективами ринку праці та рейтингами найбільш популярних професій. Учнів  спонукали подумати над тим, чому так важливо знайти себе, ствердитись в улюбленій для тебе і потрібній для суспільства справі.

Сподіваємось, що усі учасники  зможуть зробити вірні висновки та обов’язково здійснять правильний вибір і реалізують себе  у майбутньому.