МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІКАРЯ

Дата: 03.10.2022 14:11

Шановні лікарі!

У перший понеділок жовтня у багатьох країнах відзначають Міжнародний день лікаря, який вважається днем солідарності і активних дій лікарів всього світу. Ініціаторами створення цього свята виступили Всесвітня організація охорони здоров’я та Міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів».

Професія лікаря - це щоденна праця, яка не знає свят та вихідних, вона несе добро, турботу і світло. Також лікарі є янголами на війні, які в надзвичайно важких умовах героїчно рятують життя наших захисників і захисниць.

Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за професіоналізм, чуйні серця та відданість своїй справі. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

Від всіє душі бажаю здоров’я, сімейного затишку та добробуту. Мирного неба та Перемоги!

З повагою

Голова районної ради                                                                                      Віктор Хиць