ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ -  ВИЇЗД ЧОЛОВІКІВ, ЗАБРОНЬОВАНИХ ЗА ПІДПРИЄМСТВАМИ

Дата: 04.10.2022 15:37

Порядок бронювання встановлений постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану».

Для підтвердження підстав на виїзд з території України, крім документів, зазначених у статті 2 Закону України «Про порядок виїзду з України й в'їзду в Україну громадян України» особа має подати також:

витяг з наказу Міністерства економіки (згідно з пунктом 5 постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2022 № 194 );

документи про відрядження за кордон.

Законодавство України не покладає на Державну прикордонну службу України обов’язку ведення вичерпного переліку документів, необхідних для перетину державного кордону.

Підписатися на Telegram-канал ДПСУ