Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

ЗАХІД ВПУ В ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРУ КАР’ЄРНОГО ЗРОСТАННЯ «ПРОФІ»

Дата: 05.10.2022 15:37
Кількість переглядів: 377

В рамках діяльності Центру кар’єрного зростання «Профі»  Володимир-Волинського центру професійної освіти відбулася зустріч із учнями групи «Електрогазозварник».

Під час спілкування учасники  ознайомилися з особливостями ринку праці та перспективами адаптації на ньому молодого фахівця. Розглянули найважливіші для успішного працевлаштування  уміння: використання  джерел інформації про вакансії, складання резюме, підготовка до співбесіди, адаптація на робочому місці. 

Окрему увагу приділили використанню інноваційних технологій в пошуку роботи. Студентам  презентували сайт  Державної служби зайнятості та його можливості, зокрема послуги платформи з  профорієнтації  з метою  створення особистого профілю для побудови стратегії успішної професійної самореалізації. Учасникам надали рекомендації щодо створення ефективного резюме за допомогою інтернет  ресурсів та поради щодо його використання для успішного працевлаштування.

Також розглянули використання соціальних мереж як інструменту  з пошуку роботи та зупинились на понятті медіа грамотності.

У невимушеній атмосфері швидко сплинув час, відведений на захід. Його учасники отримали не тільки позитивні емоції, але і навики для вдалої побудови професійної кар’єри.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора