ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЮРИСТА

Дата: 08.10.2022 07:00

Шановні юристи!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем юриста.

У наш час юридичний фундамент необхідний у будь-якій сфері життя. Ваша професія вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, відданості справі, цілеспрямованості та наполегливості.

Віддаючи шану служителям Феміди, бажаю творчої наснаги, нових успіхів та нових досягнень, витримки у складних ситуаціях і зважених рішень. Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх прав і свобод.  Життєвої наснаги та невичерпної енергії у вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість. А у ваших родинах панує мир, добробут, щастя, вдача та злагода.

З повагою

Голова районної ради                                                                            Віктор Хиць