ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ДЕРЖАВНОЇ САНІТАРНО-ЕПІДЕМІОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ!

Дата: 08.10.2022 07:17

Шановні працівники державної санітарно-епідеміологічної служби!

Прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – з Днем працівників державної санітарно-епідеміологічної служби, яке відзначається щорічно у другу неділю жовтня! Ваша праця в цей складний для країни час, ваша відданість справі, відповідальність, принциповість і наполегливість забезпечують створення основ національної безпеки держави.

На ваші обов’язки покладено багато завдань, які вимагають оперативності, виваженості та професійності. То ж нехай ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі стане запорукою санітарного благополуччя нашого Бердичівського району та зниженню рівня захворюваності його жителів. Щиро бажаю вам невичерпної енергії, миру, злагоди, добра та нових успіхів у професійній діяльності!

З повагою

Голова районної ради                                                                         Віктор Хиць