Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Громади Волині залучили 5,7 мільярда гривень податкових платежів

Дата: 12.10.2022 11:37
Кількість переглядів: 361

За підсумками січня-вересня 2022 року до місцевих бюджетів Волині надійшло 5 мільярдів 697 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Внесок волинських платників податків до місцевих бюджетів на 1 мільярд 398 мільйонів гривень перевищує показники такого ж періоду 2021 року.

«Позитивна динаміка у податкових надходжень дозволяє громадам впевнено планувати та фінансувати програми соціального та оборонного характеру, а також заходи для підтримки у належному стані інфраструктурних об’єктів. У переддень опалювального сезону міста і селища несуть додаткові витрати для належної підготовки до зими. Наразі стан сплати податків в області дозволяє констатувати: бізнес залишається надійним і прогнозованим партнером держави та органів місцевого самоврядування», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що податкова служба максимально орієнтована на запити платників щодо покращення податкового супроводу. Зокрема, більшість платників податків користуються можливістю дистанційного спілкування з ДПС за посередництвом Електронного кабінету.

Фінансово підтримати країну можуть громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали активи за доходи, з яких не сплачено податки, - нагадують у податковій службі. Зокрема, до 1 березня 2023 року кожен, хто раніше отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону гарячої лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

Сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора