Подяка за жертовність: вшанували захисників і захисниць, які проходять реабілітацію у лікарнях району

Дата: 14.10.2022 23:17

14 жовтня, у День захисників і захисниць України, голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач відвідали Володимирське ТМО, де разом із представниками благодійного фонду «Віримо в Україну» вручили військовослужбовцям, що проходять лікування та реабілітацію, Подяки районної влади і продуктові набори. Найщиріші слова вдячності у цей день лунали на адресу захисників і захисниць, які, не шкодуючи сил та здоров’я, стали до лав Збройних Сил України та пішли захищати Батьківщину. Керівники району бажали їм швидкого одужання, щоденної радості, родинного тепла і переможного миру!

Подяки районної влади і продуктові набори були вручені військовим, які, на жаль, змушені зустрічати професійне свято на лікарняних ліжках у Нововолинській міській лікарні. Крім того, такі ж відзнаки і подарунки були передані у Іваничівську та Локачинську медустанови. Загалом було відзначено більше шістдесяти захисників та захисниць району.