Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

На Волині лише 17 представників бізнесу подали заяви про неможливість  виконувати податкові зобов’язання

Дата: 17.10.2022 10:04
Кількість переглядів: 403

Правом подати заяву до органів ДПС про неможливість виконувати податкові зобов’язання  скористалися лише 17  представників бізнесу Волині.

Із загальної кількості платників податків, які у встановлений термін поінформували Головне управління ДПС у Волинській області  про  неспроможність сплачувати податки, 11 юридичних осіб і 6 фізичних осіб- підприємців.

У переліку СГД, які повідомили про відсутність можливості виконувати податкові обов’язки є 2 суб’єкта, що зазнали значних втрат або пошкодження майна. Щодо підприємців, то  6 ФОПів-заявників  - нині  на службі у ЗСУ. Окрім того, серед причин, що змушують бізнес констатувати неспроможність сплачувати податки, вказується втрата можливості співпрацювати з контрагентами з інших регіонів України.

«Запровадження воєнного стану в Україні вкрай негативно вплинуло на ділову активність представників підприємництва. Чимало з них вимушено переорієнтували свою діяльність відповідно до нових  умов. Зниження платоспроможності населення та  зруйновані ділові зв’язки з тимчасово окупованими територіями чи регіонами, у яких ведуться активні бойові дії,  не сприяють пожвавленню економічних процесів. Тим не менше, лише декілька наших платників насправді зовсім не можуть виконувати податкові зобов’язання через обставини воєнного часу. Решта господарюючих суб’єктів  докладають максимум зусиль для збереження бізнесу, робочих місць і шукають нові можливості для розвитку, відповідно – по змозі, але своєчасно  сплачують податки», -  коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Довідково: на обліку в органах ДПС у Волинській області  станом на 01.09.2022 перебуває понад 40 тисяч підприємців-фізичних осіб і понад 25 тисяч юридичних осіб.

Нагадаємо, що податкова служба пропонує платникам  спілкуватися, звітуватися та виконувати податкові зобов’язання дистанційно. Завдяки впровадженню ДПС України сучасних електронних сервісів якісний податковий супровід сьогодні можливий без візиту до контролюючого органу.

Щоб не витрачати зайвого часу податківці пропонують бізнесу дізнаватися про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки звітів та строки подання звітності та сплати податків  через Електронний кабінет і сервіс «InfoTAX».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора