25 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОГО КАПЕЛАНА

Дата: 25.10.2022 11:27

Шановні військові капелани!

Свято відзначається за православною традицією в день пам'яті святителя Мартіна Милостивого, єпископа Турського, який вважається засновником та покровителем військових капеланів.

Служіння священника у війську є відповідальним і непростим.

Капелан для бійця на передовій є порадником та цілитилем душевних ран. Він наближує солдата до Бога, він є Його посланцем.

В цей непростий для України час, дякуємо Вам за  приклад ревного служіння, духовну підтримку українського воїна та велику працю у досягнені бажаного для нас усіх миру!

Нехай милосердний Господь допомагає Вам у всіх добрих справах та посилає мудрість, терпіння, виваженість та духовної сили.

Вітаю з Днем капелана! Здоров'я вам, шановні отці, мужності та Божої підтримки.

Честь і хвала українським капеланам, що несуть Слово Боже нашим Захисникам!

З пошаною

Голова районної ради                                                                                       Віктор Хиць