Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

27 жовтня на території Волинської області згідно розпорядження диспетчера НЕК «Укренерго» застосовуються графіки аварійних відключень для населення

Дата: 27.10.2022 11:06
Кількість переглядів: 439

27 жовтня на території Волинської області згідно із розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго» застосовуються графіки аварійних відключень для населення.

Також застосовуються графіки обмеження електроенергії та потужності для промислових споживачів.

Порядок застосування черг аварійних відключень, місце відключення та його тривалість визначається за розпорядженням та у повній координації з диспетчером Західного регіону.

Ці заходи дають можливість уникнути хаотичного, некерованого відключення

великої кількості споживачів та недопущення виникнення системної аварії.

Інформація про причини застосування зазначеного заходу, його початок, закінчення та інші відомості, що можуть створити уявлення про потенціал енергетичних об‘єктів, є інформацією із обмеженим доступом у період воєнного стану.

Графік аварійних відключень – це не графік із датою і переліком

населених пунктів, це перелік ліній електропередач, які підпадають під негайне відключення у разі отримання відповідного розпорядження.

Графік відключень електроенергії надати неможливо, оскільки відключення є не плановими, а аварійними.

Такі відключення почергово вводяться у всіх районах області. Просимо волинян із розумінням поставитись до ситуації, що склалась.

Також закликаємо малий, середній бізнес та побутових споживачів з 07:00 до 23:00 мінімалізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок.

Допоможімо усій країні, адже сила у нашій єдності!

Все буде Україна!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора