Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Квест «Твоє професійне рішення» для учнів 10-11 класів

Дата: 27.10.2022 15:21
Кількість переглядів: 132

Фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний квест «Твоє професійне рішення» для учнів 10-11 класів ліцею №1 Володимирської міської ради.

В ігровій формі учасники могли змоделювати важливі події у своєму майбутньому - отримання професії чи спеціальності  та  працевлаштування. Також  вони мали освоїтись з реаліями дорослого життя – кожній людині необхідно одягатись, харчуватись, відпочивати, а кошти можна здобути тільки вдало обравши професію, що забезпечить  гарантоване отримання робочого місця та високу зарплатню. До речі, учасники  вчилися її заробляти та економно витрачати.

В ході заходу деяким учням довелося на собі відчути наслідки необдуманого рішення - здобувши  престижну спеціальність за великі  кошти, не мали жодних шансів отримати гідну роботу. Але оскільки це все ж таки гра, вони могли  швидко виправити ситуацію на краще.

Захід виявився не тільки корисним та пізнавальним, його ведучі та учасники отримали масу позитиву та приємних вражень від динамічно та цікаво проведеного часу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора