Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Дата: 28.10.2022 09:33
Кількість переглядів: 359

Інформація про зареєстровані права на нерухоме майно та їх обтяження, що міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, є відкритою, загальнодоступною та платною, крім випадків, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

За бажанням особи інформація з Державного реєстру прав може додатково містити відомості про набуття, зміну і припинення речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, а також про внесені зміни до відповідних записів держреєстру та його невід’ємної архівної складової частини у хронологічному порядку.

Здійснити пошук відомостей в Державному реєстрі прав щодо зареєстрованих речових прав на нерухоме майно, а також про власників нерухомості можливо за поданими нижче ідентифікаторами :

щодо нерухомого майна:

реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна;

кадастровий номер земельної ділянки;

адреса закінченого будівництвом об’єкта;

щодо суб’єкта речового права, обтяження - фізичної особи:

прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові;

номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі;

номер та за наявності серія документа, що посвідчує таку особу;

реєстраційний номер облікової картки платника податків;

щодо суб’єкта речового права, обтяження - юридичної особи:

тповне найменування юридичної особи;

ідентифікаційний код згідно з ЄДРПОУ.

Наразі для отримання інформації з Державного реєстру прав про зареєстровані речові права фізичні особи можуть звертатися до державного реєстратора, адміністратора центру надання адміністративних послуг або до нотаріуса, перелік яких можливо переглянути за посиланнями:

https://minjust.gov.ua/.../list_of_state_registrars_and...,

https://minjust.gov.ua/pages/list_of_notaries.

З метою забезпечення захисту речових прав, економічних інтересів громадян та інвесторів, зменшення ризиків незаконного заволодіння нерухомим майном державним підприємством «Національні інформаційні системи» реалізовано сервіс смс-інформування про проведення реєстраційних дій стосовно будь-якого окремого індивідуально визначеного об’єкта нерухомого майна в Державному реєстрі прав.

Сервісна послуга з інформування можлива за бажанням фізичної або юридичної особи на платній основі на підставі укладених договорів.

Надання послуги можливе виключно за умови використання користувачем невиключної ліцензії на право використання комп’ютерної програми «SMS-МАЯК».

Маючи реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна, що було зареєстровано починаючи з 2013 року, можна поставити контроль на внесення будь-яких реєстраційних дій.

*? У разі внесення змін до законодавства Порядок може бути змінений (27.10.2022)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора