ВІТАННЯ З ДНЕМ АВТОМОБІЛІСТА ТА ДОРОЖНИКА

Дата: 30.10.2022 07:03

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожньої служби!

Кожного року в останню неділю жовтня відзначається День автомобіліста та дорожника!

Щиро вітаю з професійним святом усіх, кому автомобіль став надійним помічником у житті та професійній діяльності, чиє життя пов’язане з дорогою, водіїв, ремонтних робітників, інженерно-технічних працівників, керівників підприємств і підрозділів автомобільного транспорту, приватних підприємців, усіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень, успішний розвиток галузей народного господарства.

Війна стала для всіх нас справжнім потрясінням та випробуванням, і винятком не стали дорожні служби, адже завдяки їм відновлюється раз за разом зруйновані російськими бомбами та ракетами наші дороги та мости.

Тож бажаємо вам миру, міцного здоров'я сил, натхнення та сімейного благополуччя!

З повагою

Голова районної ради                                                                                      Віктор Хиць