З 31 жовтня 2022 року в Україні та на Волині впроваджені графіки погодинного відключення електроенергії

Дата: 31.10.2022 14:39

Станом на 08:13 31.10.2022 графіки погодинних відключень не застосовуються. Про початок їх застосування «Волиньобленерго» повідомлятиме додатково на офіційному веб сайті та у фейсбук.

Такі відключення застосовуються з метою збереження балансу у роботі енергосистеми України.

Для того, аби волиняни могли заздалегідь підготуватися, ПрАТ "Волиньобленерго" публікує орієнтовний перелік вулиць та населених пунктів, де в разі необхідності буде обмежене електропостачання та орієнтовну почерговість в часових проміжках для цих адрес.

Ознайомитись із графіком можна на веб сайті «Волиньобленерго» за посиланням.

Також зберігається необхідність для малого, середнього бізнесу та побутових споживачів з 07:00 до 23:00 мінімалізувати використання енерговитратних приладів: обігрівачів, бойлерів, електроплит, пральних машин, духовок, кондиціонерів, мікрохвильовок.

Допоможімо усій країні, адже сила у нашій єдності!

Все буде Україна!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"