В рамках співпраці з Центром професійного зростання «Перспектива»…

Дата: 31.10.2022 14:54

В рамках співпраці з Центром професійного зростання «Перспектива» Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу провідний  фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості Марія Кротюк  зустрілася із студентами групи «Початкове навчання». Вона ознайомила учасників заходу  із ситуацією на ринку праці та перспективами його розвитку, також   поінформувала про послуги служби зайнятості, в тому числі для студентської молоді.

Майбутні фахівці отримали поради щодо використання джерел вакансій, проходження співбесіди з роботодавцями, складання резюме, ознайомились  також з базою даних про потенційних роботодавців.

Студенти  зробили висновок -  готуватись до пошуку першого робочого  місця потрібно ще до отримання диплому, адже знайти омріяну роботу не так і легко. А допоможе їм у цих пошуках служба зайнятості.