Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ # УРЯДОВІ_РІШЕННЯ

Дата: 02.11.2022 08:43
Кількість переглядів: 387

Підсумки засідання Кабінету Міністрів:

- Уряд затвердив та передав до Верховної Ради оновлений бюджет на 2023 рік. «Це буде бюджет для перемоги, адже більше 1 трлн грн буде направлено на армію та безпеку країни. Інші ключові видатки – це пенсії, медицина та освіта», — зазначив очільник Уряду.

Водночас Денис Шмигаль зауважив, що бюджет-2023 матиме безпрецедентний дефіцит — 38 млрд доларів, тож Уряд працює одразу над трьома напрямками для фінансування дефіциту бюджету: програми зі США, Європейським Союзом та МВФ: https://bit.ly/3DO6s7k.

- Уряд виділив 380 млн 985 тис. грн з резервного фонду держбюджету для надання грантів підприємствам переробної галузі в рамках програми єРобота. Таке рішення було ухвалене на засіданні Кабінету Міністрів 1 листопада 2022 року. Реалізація програми єРобота одночасно допомагає збільшувати ступінь переробки української продукції, а також створювати нові робочі місця. Гранти отримають 63 заявники: https://bit.ly/3sPk8ZC.

- Уряд вніс зміни до порядку реалізації кредитного договору з Урядом Польщі для закупівлі сучасних моніторингових засобів на державному кордоні. Дане рішення ухвалене постановою «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 73»: https://bit.ly/3gPAajh.

- Уряд спростив процедуру продовження терміну дії закордонного паспорта громадянина України та внесення інформації про дітей. Українці, які вимушено перебувають за кордоном внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, зможуть тепер більш оперативно продовжувати в українських дипломатичних установах строк дії паспортів громадянина України для виїзду за кордон, а також вносити відомості про дітей до паспортів батьків (законних представників): https://bit.ly/3WkBR8L; https://bit.ly/3fqGDRm.

- Уряд вдосконалив процедуру видачі виготовлених та не отриманих раніше паспортних документів. Відтепер завершення процедури оформлення документів може здійснюватися іншим територіальним підрозділом ДМС ніж тим, який здійснював прийом документів. Виготовлені паспорти для їх видачі громадянам будуть пересилатися від одного територіального підрозділу ДМС до іншого на території України чи до закордонних дипломатичних установ: https://bit.ly/3STwFpp.

- Уряд розширив можливості участі в програмі забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Право на пільговий іпотечний кредит отримали ВПО, які мають житло на території громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), перелік яких затверджений наказом Мінреінтеграції: https://bit.ly/3TTWkjh.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора