ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК І АРТИЛЕРІЇ ТА ДНЕМ ІНЖЕНЕРНИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 03.11.2022 09:49

Шановні військовослужбовці!

3 листопада, одразу два роди військ Збройних Сил України відзначають професійне свято - День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ.

Символічно, що ми відзначаємо ці два свята в один день.

Адже непохитна міць української армії, "боги війни" - ракетні війська і артилерія - стоять на варті України і залишаються основним засобом вогневого ураження противника та є основною вогневою силою в військових операціях.

Військові ж інженери розчищають проходи через мінні поля і загородження супротивника, розбирають завали і руйнування для забезпечення руху наших військ. Саме завдяки ним піхота і танкісти мають змогу просуватися вперед.

Ви об’єднані у спільній меті – захисті нашої Батьківщини.

Щодня стримуючи жорстокого та сильного ворога ви ризикуєте власним життям. Ваші патріотизм і відвага заслуговують найвищих нагород. Ви є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в нашу державу, в її майбутнє.

Дякуємо Вам за професіоналізм, силу, любов до країни, за бажання відстоювати мир на нашій землі.

Нехай удача та сила духу завжди супроводжують вас у вірному служінні Українському народові!

Бажаю вам і вашим родинам миру та злагоди, міцного здоров’я, благополуччя та  віри у нашу перемогу.

У цей день ми у скорботі схиляємо голови перед героями, які віддали своє життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої Батьківщини. Вічна їм пам'ять.

Хай береже Вас Господь Бог!

Слава Україні!

Разом переможемо!

З повагою

Голова районної ради                                                                                     Віктор Хиць