ВІТАННЯ З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА

Дата: 04.11.2022 09:42

Шановні залізничники!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом - Днем залізничника України!

Залізничний транспорт завжди займав особливе місце в житті країни. Його стійка робота, безпечне і доступне перевезення пасажирів, своєчасна доставка вантажів – це необхідні умови життєдіяльності суспільства.

Під час війни робота залізничника ускладнилась і невід'ємно пов'язана із ризиком, адже потяг став основним засобом евакуації у більш безпечні регіони для всіх, хто так чи інакше зіткнувся із «руськім міром».

Шановні залізничники, прийміть слова щирої вдячності за вашу нелегку, відповідальну працю! Нехай мир і злагода панують у ваших родинах. Бажаю всім вам міцного здоров’я, добробуту та щастя!

Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну! Мирного неба нам усім!

З повагою

Голова районної ради                                                                                    Віктор Хиць