ВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Дата: 06.11.2022 09:12

Шановні працівники служби соціального захисту населення!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Це свято людей,які обрали для себе нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві. Властиві вам якості – самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються вдячністю і повагою тисячі громадян. Ви несете розраду і тепло. Допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри і впевненості у завтрашньому дні.

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а у ваших домівках завжди панують мир і злагода. Міцного вам здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії та благополуччя.

З повагою

Голова районної ради                                                                     Віктор Хиць