Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Із легальних доходів волинян до бюджету сплачено майже 6,3 мільярда гривень ПДФО

Дата: 08.11.2022 08:53
Кількість переглядів: 114

За підсумками січня-жовтня 2022 року з легальних доходів волинян до бюджету сплачено 6 мільярдів 280 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума залучених надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів значно перевищує минулорічні показники за аналогічний період.

Зокрема, завдяки офіційним робочим місцям до бюджету сплачено на 1 мільярд 772 мільйони гривень більше ПДФО проти десяти місяців минулого року.

Серед передумов суттєвого росту надходжень податку на доходи фізичних осіб – збереження офіційних робочих місць та соціальна відповідальність бізнесу, представники якого дотримуються вимог закону при оплаті праці, - констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Економічна активність більшості господарюючих суб’єктів Волині всупереч обставинам воєнного часу дозволяє бюджетам усіх рівнів отримувати кошти для фінансування нагальних питань. Власне ріст показників сплати податків свідчить про успішну адаптацію бізнесу до умов воєнного часу та прагнення до здійснення ефективної бізнес-діяльності. Така позиція заслуговує на суспільну підтримку і  повагу, оскільки завдяки сумлінним платникам держава своєчасно отримує кошти для забезпечення оборонних заходів. Не менш важливо, що з початком опалювального сезону громади теж мають кошти для підтримки у належному стані об’єктів критичної інфраструктури», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують: підтримати країну фінансово можуть громадяни, котрі відзвітуються у рамках податкової амністії. Держава запропонувала до 1 березня 2023 року на компромісних умовах подати одноразову добровільну декларацію про активи, що придбані у минулі податкові періоди за доходи без належного оподаткування.

Особи, які задекларують такі активи та перерахують до бюджету  одноразовий збір, звільняються від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності за ухилення від оподаткування в минулому.

Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію, згодом - сплатити передбачений спеціальний збір. Про те, як це зробити правильно - детальна інформація у банері «Одноразове добровільне декларування».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора