Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Легальна реалізація підакцизної продукції додала громадам Волині 117 мільйонів гривень

Дата: 09.11.2022 09:51
Кількість переглядів: 374

Упродовж січня-жовтня 2022 року громади Волині залучили 117 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Сума залученого місцевими бюджетами роздрібного акцизу – майже на рівні минулорічних показників.

Оскільки лише легальна підакцизна продукція, тобто виготовлена та реалізована з дотриманням законодавчих вимог та стандартів, безпечна для споживання, у Головному управлінні ДПС у Волинській області просять громадян обов’язково звертати увагу на наявність у продавця такого товару ліцензії. Не менш важливо, щоб на кожній одиниці горілчаної продукції чи тютюнових виробів була марка акцизного податку встановленого зразка.

Така пильність убезпечить від споживання неякісного підакцизного товару, що може становити загрозу життю та здоров’ю, - застерігають у податковій службі.

Тим часом, ГУ ДПС у Волинській області систематично здійснює моніторинг за ситуацією на ринку реалізації горілчаної продукції та тютюнових виробів, зокрема на предмет дотримання вимог податкового законодавства господарюючими суб’єктами.

Нагадаємо, що в умовах воєнного стану Державна податкова служба забезпечує контроль за діяльністю суб’єктів господарювання сфери торгівлі, ресторанного господарства та послуг шляхом проведення фактичних перевірок.

Насамперед, перевірки закладів торгівлі та громадського харчування проводяться за скаргами громадян, у яких повідомляється про відмову суб’єкта господарювання у можливості проведення розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою, незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції.

Якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером (0332) 777-152  (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора