До уваги господарюючих суб’єктів! Для окремих версій моделей РРО, які включені до Держреєстру РРО, встановлена відмітка «Крім реалізації алкогольних напоїв»

Дата: 09.11.2022 10:00

Державна податкова служба України повідомляє, що внесені наказом ДПС від 28.07.2022 № 489 «Про внесення змін до наказу ДПС від 21.12.2020 № 744» зміни до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій (далі - Держреєстр РРО) встановлюють обмеження щодо використання окремих моделей реєстраторів розрахункових операцій (далі - РРО) із відповідними версіями програмного забезпечення для певних сфер застосування.

Зокрема, щодо реалізації алкогольних напоїв для окремих версій моделей РРО, які включені до Держреєстру РРО, встановлена відмітка «Крім реалізації алкогольних напоїв».

З урахуванням зазначених особливостей до програмного забезпечення ІКС «Податковий блок» внесені відповідні зміни.

Так, засобами ІКС «Податковий блок» здійснюється перевірка щодо обмежень використання РРО для алкогольних напоїв, встановлених Держреєстром РРО, та формування реєстраційного посвідчення РРО, що містить відповідну відмітку.

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області