ШУКАЄТЕ ЗНИКЛУ ЛЮДИНУ І ПОТРЕБУЄТЕ ДОПОМОГИ ЮРИСТА?

Дата: 14.11.2022 15:45

Шукаєте зниклу людину і потребуєте допомоги юриста? Звертайтеся до системи безоплатної правової допомоги:

Пояснимо, що робити та куди звертатися, щоб відшукати зниклих близьких.

Надамо контакти необхідних інституцій, які займаються пошуком зниклих безвісти та обміном військовополонених.

Проконсультуємо щодо прав, пільг, соціальних гарантій для членів сімей зниклих безвісти та полонених, а також роз'яснимо алгоритм дій для їх отримання.

Допоможемо скласти:

звернення до державних установ, правоохоронних органів та органів військового управління;

документи для оскарження дій державних органів у судовому порядку*;

Звернутися по правову допомогу можна телефоном, онлайн або особисто прийти в бюро. Усі контакти тут:

Ця послуга, а також, за потреби, представництво у суді, надається категоріям громадян, що визначені у ст. 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», уточнити право на послугу можна у контакт-центрі.