Володимирська районна рада - офіційна сторінка

Волинська область

Облаштування пунктів обігріву, готовність об’єктів укриття та створення матеріального резерву – головні теми засідання районної комісії ТЕБ та НС

Дата: 16.11.2022 16:56
Кількість переглядів: 414

16 листопада голова районної ради Віктор Хиць та начальник районної військової адміністрації Юрій Лобач провели засідання районної комісії ТЕБ та НС.

В ході засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорили з головами територіальних громад району ряд першочергових завдань стосовно підготовки до зимового періоду. Зважаючи на останні події з масованою атакою ворога на об’єкти енергетичної галузі, а відтак і перебої з електропостачанням, що негативно впливають на перебіг опалювального сезону, з огляду на наближення морозних днів, керівників територіальних громад зобов’язали створити в будівлях, що забезпечені теплом, пункти обігріву для попередження переохолодження людей. Скористатись ними зможуть мешканці багатоповерхівок та приватного сектору у випадку, коли їхні власні домівки не матимуть обігріву, не зайвим також будуть ці теплі приміщення, коли потрібно буде зігріти групи дітей. Адреси та графіки роботи таких пунктів повідомлятимуться на сайтах громад.

Про стан готовності захисних споруд цивільного захисту в районних закладах охорони здоров’я доповіла начальниця сектору ЦЗ районного управління головного управління ДСНС у Волинській області Олена Шуба. За результатами обговорення цього питання керівникам медичних установ спільно з органами місцевого самоврядування було доручено вжити невідкладних заходів щодо приведення вказаних захисних споруд у відповідність до використання за призначенням, здійснити їх доукомплектування необхідним обладнанням та майном, забезпечити персонал засобами індивідуального захисту.

На важливості визначення номенклатури та обсягів матеріального резерву в громадах, а також збільшенні резервних фондів під час формування бюджетів на 2023 рік наголосив у своєму виступі завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Юрій Ліщук. Крім того, він розповів очільникам громад про мету і порядок створення на ввірених їм територіях формувань цивільного захисту, які можуть бути залучені до реагування на надзвичайні ситуації.

А питання укладання договорів територіальними громадами з автотранспортними підприємствами щодо робіт з витягування транспортних засобів зі снігових заметів роз’яснив присутнім начальник Володимирського управління ГУ ДСНС у Волинській області В’ячеслав Процюк.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора