У допомогу платникам - сервіс «Спрямування коштів з єдиного рахунка» в ІКС «Електронний кабінет»

Дата: 18.11.2022 12:26

Із 01.01.2021 Державною податковою службою запроваджено функціонування єдиного рахунка.

Платник має можливість сплатити через єдиний рахунок всі поточні платежі, податковий борг за такими платежами та недоїмку з єдиного внеску, грошові зобов’язання, які визначено на підставі податкових повідомлень-рішень.

З метою удосконалення процесу розрахунків платників із бюджетами та фондами через єдиний рахунок в ІКС «Електронний кабінет» реалізовано електронний сервіс щодо визначення платником спрямування на бюджетні/небюджетні рахунки залишків коштів, сплачених на єдиний рахунок.

Такий електронний сервіс забезпечить своєчасне і в повному обсязі перерахування сум податків, зборів, платежів та єдиного внеску з єдиного рахунка на бюджетні/небюджетні рахунки. Покроковий опис використання платниками новоствореного електронного сервісу додається.

Покроковий опис процесу використання сервісу «Спрямування коштів з єдиного рахунка» в ІКС «Електронний кабінет»

Кроки платника

1 КРОК

Увійти до приватної частини електронного кабінету за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua., перейти у вкладку «Єдиний рахунок»/«Спрямування коштів з ЄР» та створити документ «Спрямування коштів з єдиного рахунку» за формою J/F1307701.

2 КРОК

• Встановити позначку «X» в одне із полів: «Платежі з фонду заробітної плати/оплата праці» або «Інші платежі».

• Заповнити суму платежу в полі «Сума».

• Обрати у полі «Код Класифікації доходів бюджету/технологічний код» з випадаючого меню платіж, на який необхідно спрямувати кошти.

• Заповнити поле «Призначення платежу».

3 КРОК

Підписати документ «Спрямування коштів з ЄР» та відправити до ДПС.

4 КРОК

Отримати квитанцію № 2 до документу «Спрямування коштів з ЄР» з результатом обробки про його успішне прийняття ДПС.

Головне управління ДПС у Волинській області