Привітання з Днем сержанта Збройних Сил України

Дата: 18.11.2022 13:42

Шановні сержанти і старшини!

Вітаю вас із професійним святом – Днем сержанта Збройних Сил України!

Вашу роль у житті військового колективу важко переоцінити. Адже саме ви дбаєте про бойове навчання та виховання особового складу, керуєте ним і підрозділами первинної ланки, несете велику відповідальність за життя солдат та їх бойову готовність.

Ваша мужність, героїзм та патріотизм щодня допомагають нашій Батьківщині залишатись непокореною загарбником.

Дякую за сміливість і відвагу! Бажаю сили та здоров’я, віри, оптимізму, та витривалості в боротьбі за вільну незалежну, суверенну українську державу!

Також, сьогодні хвилиною мовчання вшануймо тих, хто виборював для нас мир ціною власного життя.

Вічна пам’ять полеглим героям.

Слава Україні!

З повагою

Голова районної ради                                                                            Віктор Хиць