Привітання до Дня працівників сільського господарства

Дата: 18.11.2022 15:21

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Щороку в третю неділю листопада ми відзначаємо День працівників сільського господарства.

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, яке є поістині всенародним,  адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі - механізаторів, тваринників, організаторів агропромислового виробництва - залежить здоров'я, добробут та достаток людей.

Розгорнута □осією широкомасштабна агресивна війна суттєво вплинула на економіку нашої країни, зокрема на її аграрний сектор. Проте зупинити роботу агробізнесу в Україні агресору не вдалося й не вдасться.

З почуттям глибокої шани і поваги щиро дякую усім працівникам сільського господарства  за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Бажаю не боятися труднощів та кожного разу досягати мети та насолоджуватися щедрими врожаями своїх ідей, своєї роботи.

Миру вам, добробуту та міцного здоров’я!

З повагою

Голова районної ради                                                                                    Віктор Хиць