ДЕНЬ ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 21.11.2022 08:43

Дорогі воїни та ветерани!

Щиро вітаю вас, усіх українських десантників, із професійним святом – Днем десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Завжди перші! Ви завжди у перших рядах готові ціною власного життя захищати Батьківщину, відбивати ворожі дії, відстоювати державний суверенітет і незалежність, руйнуючи будь-які загарбницькі плани агресора. Своєю доблесною службою, міцною дисципліною, рішучістю й хоробрістю Ви здобули надзвичайний авторитет, а ваша витримка й звитяга є прикладом для наслідування.

Дорогі воїни, бажаю вам міцного здоров’я, успіху у службі, перемог та Божого заступництва, а вашим родинам – миру та благополуччя! Повертайтеся з бойових завдань живими!

Низько схиляємо голови перед пам'яттю полеглих воїнів. Вічна слава і вічна пам’ять героям!

З повагою

Голова районної ради                                                                                   Віктор Хиць