ВІТАННЯ З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

Дата: 21.11.2022 08:46

Дорогі жителі Володимирського району!

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи.

В цей день нашим святим обов’язком є віддання належної шани громадянському подвигу, патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні та усіх українських синів і дочок, які беруть участь у цій жахливій кровопролитній війні, яку розпочала □осія, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Тож, я щиро вітаю вас, дорогі земляки з Днем Гідності і Свободи, бажаю миру та добробуту, здоров’я, наснаги та родинного затишку, і нехай не згасає віра в щасливе майбутнє нашої держави.

З повагою

Голова районної ради                                                                                       Віктор Хиць